Limit miejsc wyczerpany

WIZYTY W RAMACH PROJEKTU OTWARTA OCZYSZCZALNIA

Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód będzie udostępniona do zwiedzania o godzinie 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, w dwie wybrane soboty odpowiednio po jednej w miesiącu sierpniu i wrześniu.

Otwarta Oczyszczalnia to projekt, który ma na celu podniesienie świadomości nt. procesu oczyszczania ścieków. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć proces oczyszczania ścieków na różnych jego etapach oraz zapoznać się z jego przebiegiem, jak również poznać pracę nowoczesnej instalacji termicznego przekształcania osadów ściekowych – produktów ubocznych procesu oczyszczania.

ZAPISY

  • każda osoba chętna do uczestnictwa w zwiedzaniu Oczyszczalni musi zostać zgłoszona indywidualnie (z imienia i nazwiska) za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego
  • zwiedzanie jest możliwe dla osób, które mają ukończone 12 lat
  • zapisy na zwiedzanie są możliwe wyłącznie w terminach dostępnych w formularzu (kalendarz)
  • wizyta jest bezpłatna
  • Oczyszczalnia Ścieków jest obiektem infrastruktury przemysłowej, w związku z tym zwiedzanie możliwe jest wyłącznie w grupach i w formie zorganizowanej. Wizyta odbędzie się wtedy, gdy udział w zwiedzaniu potwierdzi co najmniej 10 osób (nie ma możliwości zwiedzania indywidualnego). Zachęcamy do zapisywania się do grup już tworzących się (liczniejszych) – stwarza to większe szanse, że wizyta się odbędzie.